Nešiojamų kompiuterių vyrių ir korpusų remontas


Sulūžo kompiuterio vyriai, ar verta taisyti?

Daugelis nešiojamų kompiuterių nepasižymi labai tvirta konstrukcija, o dėl intensyvaus naudojimo neretai fiziškai susidėvi ar sulūžta įvairios laptopų jungtys, o dažnai išlūžta ir kompiuterio ekraną laikantys vyriai. Jei sulūžo Jūsų kompiuterio USB, HDMI ar maitinimo lizdas, nenusiminkite, išmesti kompiuterio dar nereikia. Mes taisome sulaužytas jungtis ir lizdus, keičiame ekrano vyrius, remontuojame ir keičiame sulūžusius korpusus. Jei abejojate ar verta kompiuterį taisyti kreipkitės – įvertinsime kompiuterio būklę, ir nustatysime kompiuterio remonto kainą prieš jį taisydami.

Nešiojamų kompiuterių vyrių ir korpusų remontas.

Keičiame nešiojamų kompiuterių korpusus ir vyrius (lankstus), esant galimybei remontuojame esamus. Dažniausiai pasitaikantis nešiojamų kompiuterių mechaninis gedimas suskilęs ar lūžęs korpusas, ekrano dangtis ir vyriai (lankstai). Taip nutinka ne tik dėl neatsargaus naudojimo, kuomet kompiuteris numetamas, bet ir dėl gamintojų kaltės, kuomet panaudojama pigi plasmasė ar neapgalvotas konstruktyvas. Ypač dažnai „savaime“ suskyla ASUS ir eMACHINES kompiuterių apatinė korpuso dalis prie kurios tvirtinami ekrano vyriai.

Suskilus korpuso detalei rekomenduojama ją keisti nauja, o jei tai įmanoma suklijuojame senąją.
Laptopo vyriai turėtų būti keičiami abu vienu metu. Sutvarkome didžiąją dalį mechaninių kompiuterių aparatinės dalies gedimų, kurios kitur remontuoti atsisakė.

Kaip greitai taisomi tokie „sunkus“ gedimai?
Deja, bet dažniausiai toks remontas užtrunka ne vieną ir ne dvi dienas. Sulaužyto seno korpuso klijavimas atstatant formą nuo 3 iki 5 dienų, o naudotų deficitinių detalių paieška gali trukti ilgiau. Tačiau kompiuterį suremontavus kokybiškai, jis tarnaus dar ilgą laiką.