„iPhone 15“ pirkėjai skundžiasi dėl perkaitimo problemų, sureagavo „Apple“

„iPhone 15“ pirkėjai skundžiasi dėl perkaitimo problemų, sureagavo „Apple“

Kai kurie klientai ėmė teigti, kad „iPhone 15 Pro“ ir „Pro Max“ modelių titano rėmas tampa „per karštas, kad jį laikytumėte“.

„Apple“ susiduria su naudotojų skundais dėl perkaitimo problemų, susijusių su naujaisiais „iPhone 15“ modeliais, kai kurie klientai tvirtina, kad titano rėmas tampa per karštas kad išlaikytumėte įrenginį rankose.

„iPhone“ gamintojo bendruomenės forume ėmė plisti klientų atsiliepimai apie „iPhone 15 Pro“ ir „Pro Max“, tvirtinantys jog šie įrenginiai perkaista be jokios priežasties.

„Turiu naująjį iPhone 15 Pro ir jis toks karštas, kad negaliu jo išlaikyti,” rašė vienas naudotojas. Kitas rašė: „Man degina odą ir skauda! Kas vyksta su iPhone 15 Pro Max?”

„Apple“ forume galima rasti keletą įrašų, kuriuose kalbama apie „iPhone 15 Pro“ serijos perkaitimą, vienas naudotojas netgi paskelbė nuotrauką, kurioje matyti jo „iPhone 15“ šalia termometro, kuris užregistruoja temperatūrą 44°C. Taip pat panašių įrašų galima rasti ir „X“ bei „Reddit“ platformose.

„Apple“ analitikas Ming-Chi Kuo iš „TF International Securities“ teigia, kad bet koks perkaitimo klausimas greičiausiai kyla dėl „skaičių vaikymosi“, kurio bendrovė siekė, bandydama sumažinti produkto svorį.

„iPhone Pro“ modelyje naudojamas titano rėmas, kuris yra blogas šilumos laidininkas ir tai gali trukdyti įrenginiui šalinti šilumą. Anksčiau „Apple“ savo aukštos klasės telefonuose naudojo nerūdijantį plieną.

Jis teigė, kad „Apple“ tikriausiai išspręs problemą per programinės įrangos atnaujinimus ir mano, kad iškilusi problema tikriausiai nebuvo sukelta naujos Taivane gaminamos mikroschemos kuri naudojama „Pro“ modeliuose.

Analitikas nurodė, kad problema galėtų paveikti „iPhone Pro“ pardavimus, jei ji nebus išspręsta kaip įmanoma greičiau.

Sureagavo „Apple“

Rugsėjo 30 dieną, „Apple“ sureagavo į internete pasklidusią informaciją apie iPhone 15 „Pro“ ir „Pro Max“ modelių perkaitimą. Dėl šios problemos technologijų milžinė apkaltino „iOS 17“ programinėje įrangoje atsiradusią klaidą, bei populiarias aplikacijas, tokias kaip kad „Instagram“ ir „Uber“.

Įmonė patvirtino, kad dirba prie „iOS 17“ sistemos atnaujinimo, kurią naudoja iPhone 15 serija, ir kad įrenginių kaitimo lygio problema greitai bus pašalinta.

Susijęs vaizdo reportažas:

Taip pat žiūrėkite: